دفتر حقوقی وکیل من :

ارائه دهنده خدمات تخصصی حقوقی

درهر ساعت از شبانه روز میتوانید عدد ۱۱۱ را به شماره ۸۷۲۰-۶۰۰-۰۹۱۲  پیامک فرمایید تا همکاران را از نیاز حقوقی خود مطلع فرمایید.

تلفن دفتر تهران: ۸۸۴۰۱۴۱۶ ۰۲۱

صرفنظر از آنکه توصیه وکیل من، اخذ مشاوره و خدمات حقوقی در همه امور به منظور حفظ حقوق اشخاص و جلوگیری از بروز اختلافات می­باشد، تیم دعاوی وکیل من با داشتن علم و تخصص و تجربه لازم و کافی از قوانین و رویه­های قضایی و همچنین شناخت و ارتباط موثر و به روز با مراجع و مراکز قضایی با تأکید بر اخلاق حرفه­ای به حفظ حقوق موکلین و دفاع از منافع آنان می­پردازد و تیم داوری وکیل من نیز به داشتن تجربه و تخصص لازم و آشنایی با مراکز داوری داخلی و بین­المللی و تسلط بر رویه­های موجود در این مراجع ،امادگی ارائه خدمات تخصصی داوری را دارد.

لیست دفاتر وکالت

لیست دفاتر وکالت

لیست دفاتر وکالت

شباهت ها و تفاوت ها بین مرکزمشاوران وکانون وکلا

۶-:وکلای کانون دادگستری حق رای گیری سمینار و در کل کشور کانون های مجزا دارند ولی وکلای امور مشاوران فقط در ۴ منطقه کشوری که جدید التاسیس است کانون دارند و فقط اسمی حق رای دارند ورسما خود وکلا شرکت کننده نمی باشند!؟
۷-:وکلای امور مشاوران همزمان اخذ دریافت پروانه پایه دوم اجازه تاسیس موسسات حقوقی ومشاوره دارند ولی وکلای پایه یک وکارآموزان وکالت دادگستری تا۱۰سال چنین حقی ندارند.
۸-:در نظر تاریخی وقدمت مرکز امور مشاوران حدود ۱۰سال است تاسیس شده ولی کانون های وکلای دادگستری بیش از ۵۰ سال از عمر تاسیس خود می گذرد.
۹-:در امر مشاوره ومعاضدت قضایی وکلای امور مشاوران مکلفند اگر برنامه زمان بندی مشاوره دارند بین ۴تا۱۶ در ماه داشته باشند ولی وکلای دادگستری حداکثر ۴ بار در ماه.
۱۰-:دوره کارآموزی کانون وکلای دادگستری ۱۸ماه تمام از زمان قبولی تا اختبار شفاهی وکتبی بدون احتساب هیت علمی ودکترا حقوق که نصف می شود است ولی وکلای کانون مرکز ۱۲ماه تمام با احتساب(“اختبار علمی وعملی پس از قبولی “دو امتحان و دوره علمی در میان دوره”دو امتحان اختبار کتبی وشفاهی “تکمیل نمودن لااقل ۱۳۰گزارش با توضیح از پروندهای دادگاه های عمومی وانقلاب و ژذیرش کمیسیون کارآموزی قوه قضاییه وماده۱۰”)برای اخذ پروانه پایه دوم و مدت ۲تا۳سال کار نمودن و (پس از مراحل”دریافت مجوز تاسیس واحتمالا تغییرات در موسسه و نشر آگهی در روزنامه رسمی وکثیرالانتشار “اخذ مفاصا حساب دو تا ۳ ساله مالیاتی” اخذ تاییده حفاظت واطلاعات پلیس امنیت وزرات اطلاعات توسط خود مرکز”)برنامه ابطال تمبر۲۰۰۰۰۰۰ریالی برای دفترچه وپرداخت وجوهاتیکه که در کانون وکلای دادگستری نیز وجود دارد.